همه‌ روزه دپارتمان زبان آلمانی آموزشگاه زبان پارسا شیراز پذیرای تعداد زیادی علاقه‌مندان به آموزش زبان آلمانی در شیراز است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام آکادمی زبان پارسا، شما نیز می‌توانید برای تعیین وقت مشاوره رایگان با استاد عباسی به شماره ۰۹۰۱۳۴۴۳۵۷۴ تماس بگیرید.

هدف مراجعین به دپارتمان زبان آلمانی آموزشگاه زبان پارسا ادامه تحصیل در یک کشور آلمانی زبان، علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستانی که آلمانی زبان هستند، کار در شرکت‌ها و مؤسسات آلمانی، سفر توریستی به آلمان، مطالعه ادبیات یا فلسفه آلمانی، آشنایی با فرهنگ آلمانی و … می‌باشد. برای جامه عمل پوشاندن به اهدافتان در دوره‌های آموزش زبان آلمانی در شیراز با موسسه زبان پارسا تماس بگیرید. دوره‌های آموزش آلمانی در شیراز را می‌توانید از سراسر دنیا با شرکت در دوره‌های آموزش آنلاین توسط تیم حرفه‌ای با مدیریت استاد عباسی دنبال کنید. برای بهره‌مندی از آموزش زبان آلمانی با معیارهای استاندارد و مدرس آلمانی مجرب، موسسه زبان پارسا بهترین انتخاب است. با شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین و یا حضوری موسسه زبان پارسا با همراهی بهترین اساتید زبان آلمانی در شیراز موفقیت خود را افزایش دهید.

از مزایای فراگیری زبان آلمانی می‌توان به یادگیری آسان این زبان اشاره داشت، که به دلیل وجود ریشه‌های یکسان تعداد بسیاری از کلمات با زبان انگلیسی می‌باشد.

زبان آلمانی در جایگاه دهم زبان‌های اصلی دنیا قرار دارد. یکی از مزایای فوق‌العاده دانستن زبان آلمانی این است که با فراگیری زبان آلمانی شما امکان ارتباط با حدود ۱۰۰ میلیون نفر را پیدا می‌کنید.

شکل استانداردی برای یادگیری این زبان وجود دارد. زبان آلمانی که امروزه می‌بینیم، ناشی از نتیجه تغییرات و تحولاتی است که با گذشت سالیان، در آن ایجاد شده است. در سال ۹۶ میلادی با هدف ساده سازی زبان آلمانی این زبان به طور رسمی استاندارد شد. به طوری که برای ساده سازی املای کلمات و واژگان، همه ی این کلمات به صورتی یکپارچه و متحد درآمدند. سال ۲۰۰۴ در قوانین زبان آلمانی دوباره تجدید نظربه عمل آمد و دوباره مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت و یک سال بعد، قانون‌های تازه‌ای برای نوشتار در نظر گرفته شد که استفاده از این قوانین به صورت اجباری درآمد. این قوانین امروزه در کشورهای آلمان، سوئیس و اتریش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استانداردسازی قوانین زبان آلمانی باعث شد که افراد سراسر جهان قادر به فهمیدن استانداردهای زبان آلمانی را بشوند و با توجه تعدد گویش‌های زبان آلمانی، هر کسی که در صحبت‌های خود از استانداردهای زبان آلمانی استفاده کند، افراد دیگر با هر گویش آلمانی بتوانند منظور او را درک کرده و بفهمند.

دلایل یادگیری زبان آلمانی

زبان آلمانی به عنوان متداول‌ترین زبان علمی در رده دوم قرار دارد؛ و دانشگاه‌های آلمان از شهرت و مزایای خوبی مثل هزینه بسیار پایین یا عدم دریافت شهریه برخوردارند و همین نکته باعث می‌شود که برای اهداف آکادمیک یا تحصیلات و همچنین برای مطالعه آثار مشهور زبان آلمانی به یادگیری این زبان پرداخت.

بسیاری از جوایز نوبل برای انواع دستاوردهای فیزیک، شیمی، پزشکی و ادبیات متعلق به آلمانی‌ها است و فراگیری زبان آلمانی دریچه‌ای به سوی آشنایی با آثار این افراد را فراهم می‌کند.

آلمان برای آن دسته افرادی که به دنبال کسب‌وکار هستند، مقصد مفیدی است. باید اطلاع داشته باشید که بزرگ‌ترین اقتصاد در اتحادیه اروپا و چهارمین اقتصاد جهان، کشور آلمان است. آلمان منزلگاه بسیاری از قدرتمندان اقتصاد جهانی می‌باشد. این کشور مهد تعداد زیادی شرکت‌های بین‌المللی و خط مقدم فن‌آوری‌های جدید می‌باشد.

برای بهره‌مندی از بهترین اساتید زبان آلمانی به موسسه زبان پارسا با ۱۸ سال سابقه تماس بگیرید.

ویژگی‌های زبان آلمانی

*داشتن قوانین مشخص برای نوشتار و ساختار کلمه‌ها

قوانین محکم و سختی برای نوشتن کلمه‌ها در زبان آلمانی وجود دارد. این قوانین به گونه‌ای هستند که اگر فردی با قوانین گویش کلمات و حروف آلمانی این زبان آشنا باشد می‌تواند کلمات آلمانی را به راحتی تلفظ کرده و حتی می‌تواند کلمه‌ای که برای اولین بار می‌شنود را به راحتی بنویسد.

*داشتن الگوی مشخص افعال

زبان آلمانی نسبت به زبان انگلیسی برای زمان افعال خود از الگوی مشخصی استفاده می‌کند.

نکاتی برای یادگیری زبان آلمانی.

زبان کامپیوتر یا گوشی‌تان را به زبان آلمانی تغییر بدهید.

اگر اساتید آلمانی زبان (بومی آلمان) در شهر شما هستند، با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. (برای بهره‌مندی از آموزش زبان آلمانی در شیراز توسط تیم حرفه‌ای از آلمان به موسسه پارسا تماس بگیرید.)

سریال و فیلم‌های آلمانی را در ابتدا با زیرنویس و سپس بدون زیرنویس تماشا کنید.

یک وبلاگ یا یک دفتر خاطرات به زبان آلمانی داشته باشید.

مقابل آینه با خودتان آلمانی حرف بزنید.

رادیو را به آلمانی گوش بدهید.

داستان‌های کوتاه آلمانی بخوانید.

دوست‌های آلمانی زبان در شبکه‌های اجتماعی پیداکرده و با آن‌ها شروع به چت کردن کنید.

بازی‌های رایانه‌ای یا موبایلی با زبان آلمانی انجام بدهید.

و مهم‌ترین نکته این که با شرکت در کلاس‌های آلمانی، به طور مدون و برنامه‌ریزی شده تحت تدریس یک مدرس زبان آلمانی که متبحر باشد می‌توانید با خیال راحت این مسیر را طی کنید. در صورتی که تمایل به مشاوره برای آموزش زبان آلمانی را دارید با موسسه زبان پارسا (تأسیس ۱۳۸۰) شماره تماس ۰۹۰۱۳۴۴۳۵۷۴ تماس بگیرید.